• E-Bülten’e Kaydol

Profesyonel Çözümler

Depo ve Tedarik Zinciri Çözümünde Lider
Ocean WMS işletmelerin depo ve tedarik zinciri operasyonlarını yüksek verimli yönetilmesini hedefler. Ocean WMS sahip olduğu üstün nitelikler ile işletmenize ait depolardaki süreçlerin tamamının en iyi şekilde yönetmenizi sağlar. Ocean WMS kullanan işletmeler operasyonel karlılıklarını %40 kadar çıkartabilmişlerdir.
Ocean WMS bugün sahip olduğu teknolojiler ve yüzlerce müşteri kuruluşuyla liderdir. İşletmenize en iyi çözümü bugün ve yarın oluşturur. Sürekli gelişen ArGe çalışmalarımızla Ocean WMS bugün Türkiye geneli ve çevre ülkelerde ki yüzlerce işletmede başarıyla çalışmaktadır.

%40 varan verimlilik elde edin
Ocean WMS yüksek verimli depo yönetim sistemidir. Benzer depo yönetim sistemleriyle kıyaslandığında iki kat daha yüksek verim sunar. Bu yüksek verimi sahip olduğumuz teknolojilerin ve ArGe çalışmalarıyla elde eder. Sevkiyat gibi müşterilerinize hizmet kalitesini belirleyen operasyonda %40 verim elde edebilmeniz mümkündür.

Barkod, Karekod ve RFID
Ocean WMS otomatik tanıma methodlarından barkod, RFID ve karekod teknolojilerini en iyi şekilde kullanmanızı sağlar. 2003 yılından bu yana RFID konusunda tecrübesiyle RFID projelerinizi en iyi şekilde oturmanızı sağlar. Her türlü etiketleme ve etiket okuma ihtiyacını karşılayacak şekilde geliştirlmiştir. İşletmeniz RFID, karekod, barkod teknolojilerinin hangisine ihtiyaç duyarsa Ocean WMS ile bunu hazır halde elde eder.

Üç Boyutlu Gezinme
Ocean WMS ile bilgisayarınızdan depo içinde üç boyutlu gezinebilirsiniz. Fiziksel olarak göremeyeceğiniz depo düzenini, mal yerleşim düzenini üç boyutlu görselleştirme ile rahatlıkla görebilirsiniz. Üç boyutlu depo kontrolü ile değerli olan emlak alanını daha iyi kullanır, daha iyi yerleşim düzeni ile iş gücünden kazanç elde edersiniz.

Robotik Depolar
Ocean WMS Robot modülüyle tamamen robotik yönetilen depoları yönetmeye hazırdır. Paleti depolar için tasarlanan AS/RS sistemlerini yönetmek için kurgulanan robot modülüyle tam otomatik depoları Ocean WMS başarıyla yönetebilmektedir.

Ocean WMS ile geniş modül seçeneği
Ocean WMS satınalma, üretim, satış, dağıtım yönetimi, etiketleme ve benzer iş süreçlerinin tümünü içerme özelliğine sahiptir. Süreç otomasyon beceresine sahip tek depo yönetim sistemi ile Ocean WMS işletmenize özgü tüm süreçlerde verimlilik sağlar.

Türkiye’de RAD aracına sahip tek SCM Yazılımı
RAD (Rapid Application Developement) aracı ile depolardaki hassas süreçleri kısa sürede uyarlayabilirsiniz
Ocean SCM, Sempa tarafından üretilen STC RAD aracına sahiptir. STC (Simple Terminal Commands) ile programlama temeline sahip olmadan TELNET ekranlarını ve tüm süreci oluşturabilirsiniz. İster Lojistik şirketi ister Dağıtım şirketi olsun süreçlerinizi istediğiniz gibi uygulayabilirsiniz. Mavi yakalı personeli bu sayede daha iyi yönetebilirsiniz. Siz yazılımlara değil, Ocean size uyar..

RAD
Ocean RAD son derece pratik olarak tasarlanmıştır. WMS ve SCM için geliştirilmiş pek çok hazır algoritmayı barındırır. Bu sayede çok karmaşık karar süreçlerini dahi kolaylıkla gerçekleştirebilirisiniz. OCEAN RAD aracı pratik ama zekidir.

Sürekli İyileştirme için RAD
Japonların dediği gibi sürekli Kaizen (İyileştirme). İyileştirme her noktada süreklidir. Ocean aklınızdaki iyileştirmeyi kısa sürede, az maliyetle uygulayabilmenize olanak sağlar. Kısa süren geliştirmeler normal programlama sürecine göre daha az hata içerir ve daha hızlı uygulamaya alınır.

Sempa Ocean ile sektörel çözüme kavuşun
İster hazırı seçin, isterseniz kendinize göre uyarlayın
Dilerseniz sektörünüze uygun Uyarlama Araçlarıyla hazırlanmış süreci seçin, dilerseniz sektörünüz konusunda deneyimli Sempa Çözüm Ortağı ile süreçlerinize göre uyarlayın. Sizin kurallarınız ve sizin başarılı methodlarınızla sisteminizi kurgulayın. İşletmelerin Tedarik Zinciri Süreçlerikonusunda deneyime sahip uzmanlaştırdığımız Sempa Çözüm Ortakları bugün Türkiye ve Çevre ülkelerde çözüm sunmaktadır. Hangi sektörde, nerede olursanız olun, bizi arayın. Türkiye’de tekRAD Aracına sahip Sempa Ocean ile tanışın..

Süreçlerinizi yazılıma uydurmayın, yazılım işletmenizin süreçlerinize uysun
Ocean kendi içinde barındırdığı Uyarlama Araçları ve Raporlandırma araçlarıyla sektörünüze uygun süreçlere birebir uygun çözümler üretir. Hatta size rekabet avantajı sağlayacak süreçler geliştirmenize izin vererek daima bir adım ilerde olmanızı sağlar. İşinizde öğrendiğiniz tecrübeyle iyileştirmeleri hızlı ve kolay uygularsınız. Statik sistemler gibi durağan kalmazsınız.