• E-Bülten’e Kaydol

Üretim Otomasyonu

Sempa Prodix

üretim verilerinizi toplar, tartım ve etiketleme işlemlerinizi yapar.  Sempa Prodix Logo Tiger Enterprise için geliştirilmiştir. Üretim aşamasında mamül veya yarımamül üretim miktarlarınızı kağıt yerine online olarak girilmesini sağlar. Bunun sonucunda istediğiniz tasarımda barkod etiketi baskınız yapılır. Terazi modülü ile dilerseniz tartım yaparak üretim miktarlarınızı otomatik alınmasını sağlayabilirsiniz.

Dünya standartlarında arayüzler
Sempa Prodix, dünya standartları arayüzlere sahiptir. Endüstriyel ortamdaki kullanıma uygundur. Sahadaki mavi yakanın kullanımına uygundur. Arayüzler son derece yalın ve pratik kullanıma sahiptir.

İster Bilgisayar ister Tablet’le Mobil kullanın
Sempa Prodix bilgisayar, dokunmatik ekran ve tabletten kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Endüstriyel ortamlarda kullanılan dokunmatik panellerle veya bilgisayardan kullanabilirsiniz.Dilerseniz mobil tabletlerle üretim sahanızda dilediğiniz yerden üretim bilgisi girebilirsiniz.

Üretimi anlık izleyin
Logo Tiger Enterprise’de planladığınız üretim işemirlerinin sonuçlarını anında bilgisayara girişini sağlar. Bu sayede üretimleri izleri, anlık stokları görebilirsiniz. Sonradan yapılan toplu girişlerde yapılan hataları ortadan kaldırırsınız.

Üretim iş emirlerinizi planlayın
Üretim iş emirlerinizi dilerseniz Prodix üretim veri toplama istasyonu bazında dağıtabilirsiniz. Bu sayede her istasyon başındaki kişi otomatik olarak ne üreteceği bilgisine ekrandan da erişebilir. Üretim istasyonu bazında üretimleri anlık olarak da burada izleyebilirsiniz.

Etiket tasarımında özgür olun
Sempa Prodix kendi içinde etiket tasarım modülüne sahiptir. Her türlü tasarımı bu modül ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca fason,ihracat vb. üretimlerde g farklı tasarımlı etiket tasarımlarını üretim iş emirleri ile birleştirebilirsiniz.

Tartım bilgisini otomatik bilgi alma
Sempa Prodix kantar/terazi modülü ile piyasada yaygın olarak kullanılan kantarlardan bilgi alabilir. Bu sayede üretim miktarınız elle girilmeden doğrulukla bilgisayar ortamına kayıt edilir. Bu verilerle anında ağırlık etiketi üretebilmek ise son derece kolaydır.

Otomatik Lot/Parti atama
Sempa Prodix otomatik lot/parti no ataması gerçekleştirebilir. Bu sayede standartlarınıza uygun lot üretimini ister etiketleme sırasında ister verilerin kaydı sırasında oluşturabilirsiniz.

Palet Etiket üretimi
Sempa Prodix, paletli üretime sahip şirketlerde palet üretimini destekler. Üretim iş emri bazında farklı paletler belirleyip üretimi bu standartlarda yapabilirsiniz. Hatta üretim hattında otomatik etiketleme makinalarıyla anlık etiket üretimi ve otomatik yapıştırılması sağlanabilir.

Andon Ekranları
Andon ekranları ile üretim alanınızda bilgilendirme ekranları yerleştirebilirsiniz. Bu sayede üretim alanında bilgilendirme ile daha verimli çalışma ortamı oluşturabilirsiniz.